Co otrzymujesz w pakiecie.

01

Indywidualne podejście

Tworzę strony internetowe, które są unikalne i odzwierciedlają tożsamość marki klienta. Dostosowuję design, układ i kolory, aby zapewnić estetyczny wygląd strony zgodnie z preferencjami klienta.

02

Responsywność

Zwracam szczególną uwagę na responsywność stron, aby wyglądały doskonale na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i telefony komórkowe. Zapewniam optymalne dostosowanie interfejsu i treści do różnych rozmiarów ekranów.

03

Funkcjonalność i łatwość obsługi

Projektuję strony z myślą o intuicyjnej nawigacji i łatwości obsługi. Dbam o czytelność treści, umieszczenie ważnych informacji w odpowiednich miejscach i łatwość obsługi.

04

Optymalizacja pod kątem SEO

Optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, tak aby były łatwiejsze do znalezienia przez potencjalnych klientów. Dostosowuje meta tagi, treści, adresy URL i inne elementy, aby zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

05

Bezpieczeństwo i optymalizacja techniczna

Dbam o bezpieczeństwo strony, instalując odpowiednie zabezpieczenia. Wykonuję kopię strony, którą przechowuję przez 12 miesięcy. Dokonuję również jej optymalizacji technicznej aby strona ładowała się szybciej. 

06

Szkolenie i wsparcie

Oferuję również szkolenie i wsparcie techniczne przez okres 3 miesięcy, abyś mógł samodzielnie zarządzać treściami na stronie. Pomagam w rozwiązywaniu problemów, udzielam porad i zapewniam ciągłe wsparcie po zakończeniu projektu.

Etapy realizacji.

01

Rozmowa i analiza potrzeb

Na tym etapie zbieram informacje od klienta dotyczące celów, wizji i wymagań dotyczących strony internetowej. Określam również grupę docelową i ustalamy strukturę strony. Analizuję również konkurencję i trendy w branży, aby dostosować projekt do potrzeb klienta.

02

Budowa strony

Na tym etapie przystępuję do implementacji zaprojektowanej strony internetowej w środowisku WordPress. Tworzymę strukturę strony, dodaję treści, konfiguruję wtyczki oraz dostosowujemy układ i funkcjonalności według ustaleń. W tym etapie dbam również o optymalizację strony pod kątem szybkości ładowania i SEO.

03

Testowanie i wdrożenie

Na ostatnim etapie przeprowadzam testy strony i wprowadzam ostatnie poprawki, sprawdzam jej funkcjonalność, poprawność wyświetlania i działanie na różnych przeglądarkach i urządzeniach. Po zakończeniu testów, przenoszę stronę na wskazany przez klienta hosting i urchamiam ją pod wskazaną domeną.

Funkcjonalności które między innymi może posiadać Twoja strona lub sklep.

  • formularz kontaktowy
  • mapa google
  • funkcja bloga/portfolio
  • galeria zdjęć
  • dodatkowe wersje językowe
  • chat online
  • integracja z mediami społecznościowymi
  • integracja z płatnościami online
  • integracja z kurierami
  • zaawansowane formularze

Przykładowe projekty.